Той факт, що цільовою аудиторією продукції ТМ «TRIMM» є досвідчені туристи та прихильники екстремальних видів спорту, вимагає від розробників бренду особливої уваги в виборі та застосуванні матеріалів та технологічних рішень.
Тому в продукції «TRIMM» використовуються лише найякісніші матеріали, фурнітуру та технології останнього покоління, зокрема:

 

Намети Trimm

Кріплення

Використовуються якісні застібки ITW Nexus, які не тільки пришвидшують встановлення намету, а насамперед дозволяють регулювати натяжку верхнього тенту.

Дуги

Durawrap (*серії Trekking і Outdoor) — шар поліестеру, яким покривають ламіновані дуги, що покращує міцність і пружність дуги, а також продовдує її строк служби (зменшує розшарпування кінців дуг у разі їх перелому).

Dural 7001 T6 (*серії Advanture, Extreme) — спеціальний дюралюмінієвий сплав, який використовують для виготовлення дуг. Бездоганне виконання і обробка поверхні є гарантією жорсткості, міцності і зводять до мінімуму ризик дефектів.

Технологія дуг DAC (*лише намет Himlite-DSL) — конусоподібний кінець дуги зменшений в діаметрі, що дозволяє легше з”єднати дуги між собою. Така конструкція зменшує вагу намету, вона більш стійка, надійна і при цьому легка. DAC вдосконалює конструкцію намету, підвищує розривостійкість, запобігає провисанню намету.

Входи

Двосторонні блискавки на зовнішньому тенті знаходяться під тканиною тенту так, щоб запобігати попаданню води, пилу чи замерзанню.

Дно (*серії Adventure,Trekking, Extreme):

Спеціальна поліуретанова плівка на нейлоновій тканині — Nylon PU 10000 mm H2O, яка є досить водостійкою, зберігаючи при цьому невелику вагу матеріалу. Проклеєні шви.

PU 10 000 mm — поліуретановий шар, який складається із приблизно 95 % закритих комірок, завдяки чому стає практично водонепроникний і зберігає відмінні гідроізоляційні властивості, зберігаючи можливість виводити вологу назовні. Цей шар у поєднанні з відповідною спеціальною тканиною витримує до 10 000 mm води.

Зовнішній тент

Виготовлений із легкого поліестеру, який стійкий до УФ випромінювання. Декількашарова поліуретанова плівка водостійка і витримує до 4000 мм води (в залежності від моделі намету). Шви і петлі проклеєні спеціальною стрічкою.

Технологія Nylon Ripstop Light (*лише Extreme серія) — 100 % поліамід з водонепроникним шаром, що забезпечує легкість і розривостійкість.

Технологія Siliconized (силіконова пропитка), (*лише серія Extreme) — захищає намет від попадання вологи. Поєднання пропитки, класичного шару поліуретану, проклеєних швів і застібок робить зовнішній тент водонепроникним на дуже довгий період часу.

Фурнітура

YKK (*лише серія Extreme) – основні переваги блискавок YKK досягаються завдяки гальванічній обробці шляхом високого тиску, що гарантує кінцевому продукту ультрафіолетовий захист, довговічність та водонепроникний ефект.

 

 

Спальники Trimm

 

Hollowfibre 1, 4, 6

Hollowfibre 1, 4 чи 6 — спіральне волокно з поліестеру з 1, 4 або 6 каналами всередині. Повітря, яке затримується в цих каналах, забезпечує прекрасну теплоізоляцію. Завдяки пружинистому переплетінню та спеціальному нашаруванню, волокна легко відновновлюють свою форму після стискання. Тонкий шар силікону на волокнах фіксує їх взаємне розташування, а також зменшує тертя між ними. Hollowfibre забезпечує ізоляцію навіть при високому рівні вологості, не має поглинаючої здатності, швидко сохне і не викликає алергії. Спальники з цим наповнювачем легше складати, їх можна прати і сушити.

 

Polarguard3D

Polarguard 3D – остання розробка в сфері теплоізоляційних матеріалів для екстремальних умов. Polarguard 3D – трикутні трубчасті волокна, діаметр яких прирівнюються до діаметру мікрофібри, а вага — легка. Волокна зроблені у формі спіралі і оброблені термічним зварюванням у точках перетину. Це результат поєднання кращих характеристик Hollowfibre і мікрофібри, а саме — відмінне стискання, пружність, довговічна теплоізоляція, яка зберігає характеристики спальника навіть після намокання, тривалого й інтенсивного використання, прання. Завдяки мікроскопічним розмірам і щільності, волокна можуть захоплювати стільки молекул повітря, що теплоізоляційні характеристики і м’якість Polarguard 3D можна порівняти з пухом. Завдяки своїм технологічним характеристикам, волокна не зношуються і не кошлатяться. Крім того, вони не протираються навіть після багаторічного використання. Незалежні тестування Polarguard 3D свідчать, що чим краща теплоізоляція, тим довговічніший виріб.

 

Goose Down

Наповнювач пухового спальника складається з гусячого пуху та пір’я (*спальний мішок Nordic). Пух забезпечує максимум теплоізоляції і оптимальний рівень тепла. Наповнення пухом/пір’ям виражено у процентному співвідношенні. Наприклад, 95/5 це 95% пуху та 5% пір’я. Щільність наповнювача є основним показником його якості і рівня його теплоізоляції. Чим вищий цей показник, тим вища міцність, теплоізоляція і загальна якість пуху. Він вимірюється в кубічних дюймах, що визначає кількість пор, які може заповнить унція пуху. Приміром, 95 / 5 800 куб. дюймів.

Thermolite QUALLO

Штучний наповнювач Thermolite Quallo (*моделі Balance, Balance Junior, Trimmer, Highlander, Impact) являє собою сім волокноподібних повітронепроникних каналів, які проходять по всій довжині волокна і забезпечують акумулювання та збереження тепла тіла. Теплоізоляційні характеристики зберігаються навіть при вологому кліматі. Волокна протиалергенні, сохнуть в три рази швидше ніж пух, допускається машинне прання та сушіння.

Що таке Комфортна і Екстремальна температура? Комфортна температура – діапазон температур при яких спати не холодно і не жарко. Зображується як гранично низька (мінімальна) і гранично висока (максимальна) температура. Мінімальная температура комфорту — це найнижча температура, при якій людина міцно спить 8 годин. Максимальна температура комфорту — найвижча температура, при якій людина спить, не потіючи. Але при такій температурі передбачається, що вентиляційна блискавка розстібнута, руки ззовні і капюшон відкритий.Екстремальна температура – найнижча температура, при якій спальник не допускає гіпотермії. Тут все залежить від багатьох чинників, але переважно це 6 годин не дуже міцного сну, при якому не допускається зниження температури тіла до небезпечного рівня. 

 

Температурна шкала, сертифікована відповідно до європейського стандарту EN13537

Вимірювання відповідно до стандарту EN13537 припускають, що спальні мішки сухі. Вологість істотно знижує термоізоляційні властивості. Вологий матеріал збільшує температурні втрати до 24 разів у порівнянні з сухим. Ізолюючий матеріал може вбирати вологу як зсередини (дихання, потовиділення), так і зовні (вологість навколишнього середовища).

 

 

 

 

 

 

TextЕкстремальна температура – мінімальна температура, при якій жінка може перебувати протягом 6-ти годин без ризику загинути від переохолодження.

 

TlimНижня температура – температура, при якій чоловік може спати протягом 8-ми годин в “позі зародка”, не прокидаючись.

 

Tcomf – Температура комфорту – температура, при якій жінка може спати комфортно в розслабленій позі.

 

TmaxВерхня температура – температура, при якій чоловік може спати без надмірного потовиділення. Передбачається, що капюшон спального мішка не одягнений, блискавка розстібнута, руки знаходяться ззовні спального мішка.

Фурнітура

YKK (*лише серія Extreme)

 

 

Одяг Trimm

Triguard 2,5 membrane
Triguard 2,5 L membrane

Triguard 2,5 L membrane — це технологія, яка грунтується на створенні матеріалу з 2,5 шарів, який вирізняється дуже хорошими властивостями. Мембрана ламінована прямо по поверхневому шару і після цього знизу покрита друкованим закриваючим шаром, який захищає її від стирання та пошкодження. Таким чином кінцевий матеріал складається з 2,5 шарів: верхнього шару, мембрани та надрукового шару. Завдяки такій технології вироби Triguard 2,5 L membrane забезпечують надійні водостійкі властивості та дуже хороше відведення надлишкової вологи від тіла. Вироби є приємно м’якими, мають прекрасні вентиляційні властивості та відрізняються чудовою водонепроникністю. Вони надійно захищають від вітру, відштовхують воду та є легкими і компактними. Завдяки своїм властивостям вони можуть використовуватися у будь-яку пору року та для будь якого виду активного відпочинку.

Triguard Coating
Triguard Coating

Позначення Triguard являє собою поліуританову грунтовку, нанесену на зворотній бік матеріалу. Цей спосіб обробки збільшує міцність та стійкість тканини до зношування, та до нагрузки при використанні. Мікропориста структура грунтовки, нанесена на щільну тканину, забезпечує вітронепроникність. Важливою властивістю грунтовки Triguard є її водонепроникність, яка досягається величиною каналів в грунтовці, які не пропускають молекули води ззовні (сніг, дощ). Молекули тілесних водних парів менші за розміром, тому вони мають змогу виводитися через грунтовку на зовні. Завдяки цій властивості створюється приємний мікроклімат, який збільшує комфорт під час заняття різними видами активного відпочинку та у повсякденному житті.

Triguard Softshell
Triguard Softshell

Softshell — це сукупність матеріалів, що використовуються для виготовлення одягу широкого профілю використання — для занять різноманітними видами спорту в будь-яку погоду. Це комбінація традиційної мембрани Triguard та зовнішніх легких технічних матеріалів з внутрішнім мікрофлісовим термошаром. Triguard Softshell — це матеріал, який непродувається та характеризується високими водовідштовхуючими властивостями. Він відрізняється чудовою механічною стійкістю та еластичністю, завдяки чому він забезпечує оптимальну свободу рухів. Одяг з такого матеріалу є легким та має прекрасні вентиляційні властивості. Матеріал забезпечує максимальний комфорт в вітряну та холодну погоду. Він вдвічі краще утримує тепло ніж класичний фліс, а також швидко відводить надлишкову вологу від тіла.

Triguard Softshell lite
Triguard Softshell lite

Softshell — це сукупність матеріалів, що використовуються для виготовлення одягу широкого профілю використання — для занять різноманітними видами спорту в будь-яку погоду. Це комбінація традиційної мембрани Triguard та зовнішніх легких технічних матеріалів з внутрішнім мікрофлісовим термошаром. Triguard Softshell — це матеріал, який непродувається та характеризується високими водовідштовхуючими властивостями. Він відрізняється чудовою механічною стійкістю та еластичністю, завдяки чому він забезпечує оптимальну свободу рухів. Одяг з такого матеріалу є легким та має прекрасні вентиляційні властивості. Матеріал забезпечує максимальний комфорт в вітряну та холодну погоду. Він вдвічі краще утримує тепло ніж класичний фліс, а також швидко відводить надлишкову вологу від тіла.

Triguard Windshield
Triguard Windshield

Triguard Windshield — легка мембранна тканина, яка складається із 3 міцно з’єднаних між собою шарів ламінату. Зовнішній шар складається з еластичної поліефірної плетеної тканини, середній шар складається з мембрани Triguard, а нижній шар — коміркової підкладкової тканини. Таким чином тканина має чудові характеристики вітро- та водостійкості і водночас високий рівень повітропроникності. Завдяки цим властивостям тканина захистить Вас від втрат тепла у холодну, вітряну та дощову погоду. Також мембрана має гарну повітропроникність, що забезпечує регулювання температури тіла і тому при фізичних навантаженнях організм не перегрівається. Triguard Windshield підтримує оптимальний мікроклімат для Вашого тіла. Одяг виготовлений з такої тканини чудово підходить для активного відпочинку і занять спортом та є дуже комфортним і легким.

Triguard Windshield Soft
Triguard Windshield Soft

Triguard Windshield Soft — легка мембранна тканина, яка складається із 3 міцно з’єднаних між собою шарів ламінату. Зовнішній шар складається з еластичної поліефірної плетеної тканини, середній шар складається з мембрани Triguard, а нижній шар — коміркової підкладкової тканини. Таким чином тканина має чудові характеристики вітро- та водостійкості і водночас високий рівень повітропроникності. Завдяки цим властивостям тканина захистить Вас від втрат тепла у холодну, вітряну та дощову погоду. Також мембрана має гарну повітропроникність, що забезпечує регулювання температури тіла і тому при фізичних навантаженнях організм не перегрівається. Triguard Windshield Soft підтримує оптимальний мікроклімат для Вашого тіла. Одяг виготовлений з такої тканини чудово підходить для активного відпочинку і занять спортом та є дуже комфортним і легким.

Triguard Bi-stretch
Triguard Bi-stretch

Triguard Bi-stretch — це еластична, легка та м’яка повітропроникна тканина, яка не продувається та не промокає. Це нове покоління технічного одягу для носіння на відкритому просторі при будь-якій погоді, що вирізняється підвищеною повітропроникністю, стійкістю до механічних пошкоджень та еластичністю. Вітронепроникність складє 75%, інші 25% можуть циркулювати по тканині, завдяки чому підтримується вологовідведення, а також значно знижується ризик затримки тепла. Тканини просочені спеціальною постійнодіючою речовиною, завдяки чому забезпечується захист від дощу і вітру. Крім того, вони на 5% складаються із спандексу (еластану), який забезпечує механічну еластичність, оптимальну для свободи рухів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teflon

Технологія Teflon (тефлонова пропитка) (*моделі Brendon, Slope, Norman, Switch, Login, Excel, Guide, Motion, Brenda, Fragment, Switch Lady, Login Lady, Guide Lady, Motion Lady, Cool, Tourist, Cool Lady, Line, Tourist Lady, Anta, Berga, Hannah, Jackie, Shark, Active, Nelson 2, Natal 2, Davos, Penia, Andy, Ferrat, Arena, Slider, Dabra, Amber, Civetta, Arena Lady, Slider Lady, Dabra Lady, Amber Lady) — волокна насичені і оброблені тефлоновим матеріалом для досягнення високих водовідштовхувальний властивостей, зберігаючи при цьому оригінальну повітропроникність і м’якість. Виробник гарантує, що водовідштовхувальний ефект не буде нижче 80% від початкового рівня, навіть після 40 циклів прання.

 

RECCO 

 

Рятувальна система RECCO (своєрідний рефлектор) — спеціальна пластикова вставка-мікросхема, яка має відбиваючі властивості, важить менше ніж чотири грами, фунціонує постійно в “он-лайн” режимі, не потребує зарядок чи вмикання, практично не піддається руйнуванню, і завжди з Вами, оскільки вшита у куртки/штани. Використовується для виявлення місця знаходження людини, яка потрапила у лавину. (*моделі Phoenix, Radical, Celine, Triumph).

 

Самонадувний килимок


  • високоякісне зносостійке покриття

  • водовідштовхуюча поверхня

  • спеціальна технологія вспінювання:

Гермомішки

 

Duraflex – італійська фурнітура з пожиттєвою гарантією. Застібки Duraflex стійкі до високих шоків та пошкоджень. Вони легкі, стійкі до розтягування, „м”яко“ застібаються та надійно функціонують при нормальних навантаженнях та температурах.

Проклеєні шви.

Технологія Siliconized (силіконова пропитка), (*модель Saver-lite) — захищає від попадання вологи.

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ПРО АВТОРА:

Прокоментуйте

Current ye@r *