18 лютого 2017 року вшосте відбулися Всеукраїнські зимові змагання з мандрівництва «Снігохід». На території Вінницької області (смт Вороновиця) змагання проходять вдруге. Мережа Gorgany стала партнером заходу.

Цього року участь взяли 37 команд. А це 111 осіб з 11 областей України, зокрема були представники з Києва, Львова, Тернополя, Чернівців, Вінниці, Кропивницького, Івано-Франківська, Донецьку, Одеси, Житомира, Черкас. З 111 осіб було 19 дівчат і 82 хлопці, які боролись за призові місця у двох заліках – «професіонали» та «любителі», 17 та 20 команд відповідно.

DSC_0046

Під час змагань команди мали карти, на яких позначені контрольні пункти, з відповідними балами. Та команда, яка відвідала і сфотографувалась на більшій кількості точок набрала найбільше балів. Також було 4 технічних етапи, у підготовці до яких долучились Товариство Червоного Хреста Вінниччини, Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та Вороновицький музей історії авіації та космонавтики України. Вінницька команда переможців у заліку «професіонали» за 8 годин подолала близько 53 км! Окремо було відзначено команду «Вітер в писок» (Боднар Дарія та Воробець Богдан з м. Львову), як команду з найкращими результатами серед команд в складі яких були дівчата.

DSC05049

Ввечері поки підраховувались бали, учасники мали змогу відпочити, пограти на гітарі та поспівати. На офіційному закритті всіх учасників нагородили пам’ятними подарунками, а переможців – подарунками та подарунковими сертифікатами.
Команди-переможці у заліку «Б» професіонали:
1 місце – «Тягништовхай» (м. Вінниця). Склад команди: Мазур Євген, Марчук Олександр;
2 місце – «Білі вовки» (м. Львів). Склад команди: Широкий Тимофій, Туренко Ярослав;
3 місце – «Мультифрукти» (м. Донецьк, Івано-Франківськ). Склад команди: Зуєв Андрій, Стефуришин Роман.

Команди-переможні в заліку «А» любителі:
1 місце –«Братани» (м. Львів). Склад команди: Якимів Василь, Якимів Микола, Якимів Тарас.
2 місце – «PingVin» (м. Вінниця). Склад команди: Дементьєв Сергій, Дементьєв Віктор, Волошко Андрій;
3 місце – «Казинаки» (м. Київ). Склад команди: Ярослав Шургот, Віктор Круцюк, Роман Ковальчук.

Спонсорами змагань стали департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, мережа магазинів туристичного спорядження Gorgany, клуб екстремального відпочинку AiR Pulse, магазини туристичного спорядження Travel-Extreme, Fire–Maple, F.A., Вінницький магазин туристичного спорядження «Гірський Світ», видавництво «Україна. Відпочивай активно!», Тур-клуб «Бідняжка».

16712045_1624805064203319_4477231538875041385_n

Організатори змагань: Станиця Вінниця Пласту – НСОУ.
Більше інформації про змагання можна знайти на сайті  або на сторінці у facebook.

 

 

Tags: , ,

ПРО АВТОРА:

1 коментар on this article. Feel free to join this conversation.

  1. IgorMV 28.02.2017 о 10:01 - Reply

    Кльовий захід! Вже вдруге беремо участь. Суперські емоції, шкода що що цього разу ми були обмежені в часі і не змогли подолати весь маршрут але нам дуже сподобалось, тим паче, наше фото “світиться” першим)

Прокоментуйте

Current ye@r *