Ви читаєте ‘Огляд товарів’ Категорія

Огляд нового рюкзака для міста Osprey Radial

Перше враження від рюкзака Osprey Radial: мабуть, доведеться витратити багато часу, щоб знайти більш універсальний і функціональний рюкзак, ніж цей. Здається, він поєднав у собі безліч практичних ідей, які добре і розумно реалізовані...

У часи крутих пригод. Огляд намету Turbat Runa 2

Пам’ятаю свій перший намет. Це був якийсь no name з польського супермаркету з тонкими фібергласовими дугами, з кумедним “дашком” над входом, куди збиралось дуже багато води після дощу. Важив він більше 4 кг і це було 12 років тому....

Оновлений Osprey Exos 48

Оновлений Osprey Exos 48 Ви мали змогу більше дізнатись про наплічик Osprey Exos 48 тут. Проте, що особливо приємно, виробник прислуховується до відгуків та вносить зміни у вже серійну модель. І ось я власник оновленого Exos 48. Одразу ж протестив...

Про намет Salewa Latitude II

Намет Salewa Latitude II В наш нелегкий час придбати нерухоме житло досить проблематично, тому пропоную вашій увазі ось цю модель рухомого житла. Характеристики цього намету можна знайти на теренах Інтернету, тому зупинимось на деталях. В...

Огляд рюкзака Osprey Atmos 50 AG

Навесні 2015 року Osprey планує вивести на ринок модель рюкзака, в якому, окрім вже відомої вентильованої спини, буде ще й вентильований пояс. Новинку назвуть Osprey Atmos AG (Anti-Gravity) і вона буде доступною в двох об’ємах: 50 і 65 літрів. 65-ти...

Osprey Mutant: ідеальний рюкзак для зими?

Цей рюкзак в мене не так вже і давно, але і цього часу мені вистачило, щоб визначити переваги і недоліки моделі. ...

Похідна кухня від Esbit. All inclusive на три дні = 267 грам.

Сьогоднішній огляд присвячується легкоходам, котрі заради економії ваги готові відмовитись від переваг газового пальника. Мова йтиме про титановий комплект для приготування їжі, паливом для якого є сухий спирт. Складові комплекту...

Кросівки Zamberlan Crosser GTX. Огляд

Кросівки з мембраною не придатні для багатоденних походів з певних причин: є ймовірність, що одного дня захочеться вийти зі світанком на стежку і ранішня роса з високої трави потрапляє у взуття через верх; або ж погода пожартує...

Огляд фільтра Katadyn Vario | Результати використання

У походах по екзотичних країнах , а іноді і в Карпатах часто доводиться зіштовхуватись з проблемою чистоти питної води. Вирішувати її можна шляхом кип’ятіння, але це зовсім не підходить в багатоденних подорожах , тим більше...

Salewa Denali II. Тест драйв пройдено

Мій дім – моя фортеця. Дім домом, але людині не сидиться на місці, постійно тягне в мандри подалі від тої самої фортеці, щоб, пройшовши маршрут, з приємністю повернутися назад, відпочити від відпочинку і почати планувати наступну...